Revizyon

Binalardaki asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar; bu durum hem seyahat kalitesini, hem binanın değer kaybetmemesi açısından sistemin yenilenmesini gerektirir.

Asbak Asansör, gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.

Asansörler ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hem de güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir.

Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar.

Asansör revizyonunun kullanıcılara getireceği pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında;

  • Güvenli kullanım sağlanmış olur ki, asansör revizyonunda “güvenlik” en önemli avantajdır.
  • Teknoloji ve tasarımların sürekli geliştiği ve çağı takip ettiği düşünüldüğünde ise, estetik ve şık bir görünüme sahip asansör, işlevselliğinin yanında görsel olarak da yapıya zenginlik katacaktır.
  • Revizyon yapılmış bir asansör, çok daha kolay çalışacaktır ki, bu durum kullanıcılarına konforu sağlamaktadır. Ayrıca, daha hızlı seyir, daha az bekleme, daha az arıza gibi pek çok avantaj ve konfor kullanıcılara sağlanmış olur.
  • Enerji tasarrufu açısından da revizyon, son derece önemlidir.

Kalite yetki belgesine sahip malzemeler ile müşterilerine asansör revizyonu sektöründe hizmet veren firmamız Asbak Asansör, eski, çabuk bozulan, yıpranmış ve güvenliğinizi tehdit eden bir asansör yerine, güvenliği ve konforu sağlayan asansörleri sizlere sunmaktadır. Binanın yapısı, kullanıcıların beklentileri ve dilekleri firmamız için son derece önemlidir. Uzman ve deneyimli teknik personelimiz, müşterilerimizin bu ihtiyaç ve dileklerini de dikkate alarak en uygun asansör revizyonunu sağlamaktadır.